Od 05 VI 2022 do 12 VI 2022 r.

05.VI NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

7.30 Za++ Małgorzatę, Józefa Pudełko oraz ich rodziców. Za+ Ryszarda Czupryna, jego rodziców i teściów.

11.15 W intencji wszystkich dzieci naszej parafii z okazji Dnia Dziecka.

Kolekta : na Wydział Teologiczny UŚ

06.VI PONIEDZIAŁEK Święto NMP Matki Kościoła

17.00 Za++ Ritę von Schwrzenhorn , jej siostrę Joannę, brata Rudolfa, szwagra Antoniego, ich rodziców i za++ z pokrewieństwa oraz dusze opuszczone.

07.VI  WTOREK Dzień powszedni

8.00 Za+ Agnieszkę Koryciorz w 30-ty dzień po śmierci

08.VI ŚRODA Wspomnienie św. Jadwigi, królowej

8.00 Za+ Helenę Pisula od sąsiadów i znajomych

09.VI CZWARTEK Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana

8.00 Za+ Joannę Wilk + męża Bogdana++ rodziców ++ z pokrewieństwa obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.VI PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 W intencji ++ Ludwiki i Tadeusza Garczyk oraz rodziców z obu stron.

11.VI  SOBOTA Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła

8.00 Za+ Waltera Kołodziej od sąsiadów i znajomych.

12.VI NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ NAJŚĘTSZEJ TRÓJCY

7.30 Za++ Pawła Wicik, rodziców Różę, Jana Wicik++ Helenę, Feliksa Kuchta++ Gerarda, Helenę, Antoniego Kuchta oraz dusze opuszczone.

11.15  I-intencja Za++ rodziców Marię i Pawła Tomala++ Lidię i Czesława Mierzwa, dziadków z obu stron. Za+ Irenę Mierzwa+ Jerzego Stańczak oraz dusze ++ z pokrewieństwa. II Intencja – o pokój dla Ukrainy, Boże błogosławieństwo dla narodu ukraińskiego i wszystkich, którzy niosą pomoc w tej tragicznej sytuacji oraz za tych, którzy oddali życie za swoją Ojczyznę.

Kolekta : na potrzeby parafii.